Firemné zájazdy

Firemné zájazdy – incentívna a kongresová turistika

Okrem individuálnych zájazdov za exotikou sa v Go2 dlhodobo špecializujeme na zájazdy pre firemnú klientelu. Zostavujeme programy orientované na významných obchodných partnerov, pre zamestnancov či skupiny priateľov. Zabezpečujeme kvalitný servis vo vybraných destináciach za veľmi konkurencieschopnú cenu. Neponúkame tradičný „katalógový“ produkt. Jedná sa o skupinové zájazdy so sprievodcom. Každý program je originál, zostavený podľa preferencií a potrieb klientov.

Prečo s nami?

  • Sme špecializovaná cestovná kancelária na vybrané destinácie, kde máme stabilné zázemie a ponúkame kompletný servis.
  • Špecializáciou, komplexnosťou služieb a priamou väzbou na dodávateľov sme schopný ponúknuť najvýhodnejšie ceny ubytovania a programov na trhu.
  • Naši sprievodcovia/delegáti žijú v destináciach dlhodobo - programy zostavujeme na základe osobných skúseností a vynikajúcich miestnych znalostiach.
  • Na incentívnu turistiku v exotických destináciach sa špecializujeme už viac ako 10 rokov.
  • Zážitkové programy kombinujú relaxáciu a poznávanie, každý program je zostavený skutočne „na mieru“.

Celoročné zastúpenie v destináciach

AUSTRÁLIA, NOVÝ ZÉLAND, INDONÉZIA, VIETNAM, KAMBODŽA, SRÍ LANKA, MALDIVY, MAURÍCIUS, JAPONSKO, MEXIKO A STREDNÁ AMERIKA, SINGAPUR, HONG KONG

Chcete vyraziť do inej destinácie? Nevadí! Aj keď nemáme v danej krajine zastúpenie, vieme využiť naše skúsenosti, kontakty a pripraviť pre Vašu firmu nezabudnuteľný program takmer kdekoľvek.

Tím Go2.