Ľudia v Go2

Skúsený tím profesionálov

V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005. Po veľkom úspechu v Austrálii a na Pacifických ostrovoch pod hlavičkou Go2Australia sme aplikovali rovnaký koncept pri poskytovaní služieb vo všetkých destináciach - v Austrálii, na Bali, v Indonézii, vo Vietname, na Srí Lanke a Maldivách, na Mauríciu a Réunione, v Mexiku, v Japonsku a na ostrovoch Pacifiku a po novom aj na africkom kontinente.

  • náš tím je skúsený, v každej destinácii sme osobne boli a opakovane sa tam vraciame,
  • slovenský/český delegát/sprievodca priamo na mieste,
  • členstvo v Asociácii cestovných kancelárií SR.

"Go2, šťuka v rybníku kaprov cestovných"

Čo vieme

Predovšetkým Vám kvalifikovane pomôžeme s cestou, nech už sa rozhodnete cestovať do akejkoľvek destinácie z našej ponuky! V každej krajine dlhodobo pôsobíme, poznáme ju a dokážeme doporučiť najlepší program práve pre Vás. Sme jedným z najväčších zabezpečovateľov individuálnych ciest a programov, ponúkame naše znalosti a odborné rady všetkým cestovateľom.

  • veľký výber kvalitného, overeného a cenovo prijateľného ubytovania na zaujímavých miestach,
  • originálne a zážitkové aktivity a výlety, ktoré máme osobne vyskúšané,
  • skúsení miestni slovenskí/českí sprievodcovia,
  • detailná znalosť všetkých destinácií,
  • programy šité na mieru, garancia najlepšej ceny,
  • originálne kombinácie poznávania a odpočinku,
  • kancelária na Slovensku a v ČR.

Pavla
Janková

USA

garant destinácie

Pavla je hlavným garantom programov a zájazdov do USA. V cestovnom ruchu pracovala už počas štúdia na vysokej škole a po jeho ukončení strávila pol roka v Austrálii. Po návrate zo Sydney sa vrátila k svojmu vysnívanému zamestnaniu, vďaka ktorému spoznala všetky štáty južnej Európy. V roku 2003 sa prvýkrát dostala do vytúženého New Yorku a na západ USA, kde jej učarovala miestna príroda. Od tej doby podnikla niekoľko individuálnych ciest po Spojených štátoch, miluje šoférovanie nekonečnými americkými diaľnicami, bezprostrednosť Američanov a dobré jedlo. Na rodnej Morave si nadovšetko cení posedenie s priateľmi pri dobrom víne a saunu.

Ada
Tzoneva

Indonézia

garant destinácie

Ako garant destinácie Indonézia sa stará hlavne o skupinové a individuálne zákazky. Cestuje už od malička, kedy striedavo žila v Sofii a v Prahe, počas štúdií na Filozofickej fakulte UK žila 2 roky v Brazílii a pol roka v Portugalsku. Po štúdiach sa vydala na svoju osudovú cestu, ktorá je zaviedla až do exotickej Indonézie. Spolu so svojou rodinou sa tam každoročne vracia, aby načerpala nové inšpirácie, aktuálne novinky a energiu na ďalší rok.

Veronika
Šmejkalová

Indonézia

senior konzultant

V CK Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Indonézie. Počas štúdia v Maďarsku sa cestovanie stalo jej veľkou záľubou. Po skončení vysokej školy zameranej na cestovný ruch sa rozhodla spojiť svoju profesionálnu kariéru s koníčkom. Bali a Indonézia ju očarili rozmanitosťou krajiny, nedotknutou exotickou prírodou, vynikajúcim jedlom, vrelým prístupom a priateľskou povahou miestnych ľudí a úžasným šnorchlovaním.

Veronika
Cerhová

vládkyňa všetkých morí
V CK Go2 koordinuje všetky destinácie a celý tím, ktorý sa stále rozširuje. Nadobudnuté skúsenosti z pobytov v zahraničí uplatnila pri príprave programov do Austrálie, Pacifiku a Indonézie. Je držiteľkou certifikátu Austrálskeho špecialistu pre Českú republiku od Tourism Australia. Austrália ju uchvátila natoľko, že sa tam často vracia a stále má čo objavovať. V Čechách je najradšej na chalupe pri Českom Švajčiarsku.

Ivana
Hrbková

skupinové letenky

zájazdy do Mexika

Ivana má v Go2 na starosti chod kancelárie, pomáha aj s realizáciou zákaziek do Mexika, Iránu a s rezerváciami leteniek. Je vášnivou cestovateľkou, najviac ju okúzlila Latinská Amerika a Blízky Východ, kam sa stále rada vracia. Rada objavuje turizmom nepobozkané miesta a jej snom je ešte preskúmať Strednú Áziu. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovnej kancelárii a starala sa o opustené zvieratá. Rada varí, je, športuje a stretáva sa s priateľmi.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maldivy

garant destinácií

Po niekoľkých mesiacoch strávených na Srí Lanke, kde ju uchvátila miestna krajina, príjemní ľudia, lahodné jedlo a nespútaný oceán, sa rozhodla sprostredkovávať poznávanie tejto krásnej zeme ostatným cestovateľom a v roku 2013 sa pripojila k tímu Go2. Jej cieľom je, aby ste si zo Srí Lanky priviezli zážitky, na ktoré budete dlho vzpomínať.

Věra
Kusá

Srí Lanka

senior konzultant

Věru zastihnete buď v pražskej kancelárii, alebo na Srí Lanke, kde sprievodcuje zájazdy. Žije striedavo v Čechách a na Srí Lanke, kam sa prvýkrát dostala ako turistka. Miestna kultúra ju uchvátila a je to jeden z dôvodov, prečo sa tam každoročne vracia. V Go2 pripravuje a realizuje zájazdy na Srí Lanku a Maldivy. Snaží sa propagovať Srí Lanku takú, aká je a to ľudia oceňujú.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

garant destinácie

Doménou Nikoly sú skupinové a individuálne zájazdy šité na mieru. V cestovnom ruchu pôsobí od roku 2010 ako sprievodkyňa, neskôr začala pracovať v cestovnej kancelárii. Vietnam prvýkrát spoznala ako batôžkárka v rámci veľkej cesty po Ázii. Rada by klientom Go2 sprostredkovala autentické zážitky, aby spoznali aj bežný život tejto pestrej a nádhernej krajiny. Okrem cestovania sa zaujíma o výuku cudzích jazykov, vyučuje španielčinu a portugalčinu.

Karolína
Matějčková

Maurícius a Réunion

garant destinácií

Karolína v Go2 zabezpečuje organizáciu zájazdov na ostrov Maurícius a susedný Réunion. Rada pre Vás naplánuje aj kombinovanú návštevu týchto dvoch destinácii podľa Vašich požiadaviek a priani. Počas svojich ciest navštívila mimo iné celú radu ázijských krajín, ktoré si obľúbila najmä vďaka prívetivým ľuďom a dobrému jedlu. Na Mauríciu sa zamilovala do nádherných pláži, na Réunione ju uchvátila divoká príroda a aktívne vyžitie. Okrem destinácie Maurícius zaisťuje tiež cesty do Vietnamu.

Petr
Musílek

Austrália a Pacifik

garant destinácií

Detailná znalosť Austrálie a Pacifiku - to v Go2 čakajte do Petra. Jeho doménou sú skupinové zájazdy, špecializované uzavreté programy, servis ostatným českým CK a objavovanie nových destinácii v Austrálii a Pacifiku. Medzi jeho aktivity patrí tiež sprievodcovská činnosť, propogácia cestovania po Austrálii, garancia knižného sprievodcu National Geographic o Austrálii, spolupracuje s Českým rozhlasom. Okrem Go2 lieta na paraglide, miluje sushi, single malt whiskey a zlatých retríverov.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinácie

Ako garant destinácie pripravuje a realizuje zájazdy do Japonska. Do krajiny vychádzajúceho slnka sa dostal po svojich mnohoročných pobytoch v zahraničí a Japonsko sa mu nakoniec stalo osudovým. Už od roku 2006 sa aj mimo Go2 pohybuje v cestvnom ruchu, pozná japonskú kultúru a krajinu vychádzajúceho slnka celú precestoval. Jeho snahou je, aby ste si priviezli množstvo príjemných zážitkov a zoznámili sa s japonskou kultúrou a jej tradíciami. Vo voľnom čase sa venuje cestovaniu a lyžovaniu.

Veronika
Hájková

Mexiko

garant destinácie

Je v Go2 garantom Mexika a Južnej Ameriky, stará sa o incentívne cesty po svete. Pobývala v Španielsku aj v Portugalsku a miestne jazyky a kultúra ju uchvátili natoľko, že sa im začala naplno venovať. Precestovala južnú Ameriku aj Mexiko a nadchla ju ako kultúra, gastronómia, tak aj pôvodné kmene a ich tradície. Rada však cestuje aj do krajín “mimo svoj obor” - do Ázie a Afriky, kde najradšej chodí po trhoch a ochutnáva miestne špeciality. Okrem prípravy zájazdov sa venuje aj tlmočeniu.

Aneta
Maříková

rezervácie leteniek
Jej cieľom je vyhľadať vždy to najvýhodnejšie letecké spojenie podľa individuálnych požiadaviek. Cestovanie sa stalo jej vášňou a chcela by precestovať Áziu, Ameriku a raz aj Austráliu. Obor cestovný ruch vyštudovala na vysokej škole a prvé pracovné skúsenosti v tomto odbore získala ako sprievodkyňa. Miluje lietanie nielen veľkými dopravnými, ale aj menšími vyhliadkovými lietadlami a ultralightami. Pokiaľ necestuje a nelieta, jazdí na koni a športuje.

Marcel
Žitník

rozvoj spoločnosti

 

Skúsenosti v oblasti cestovného ruchu získal v austrálskych cestovných kanceláriach. Tu pracoval na rôznych pozíciach až do roku 2007, kedy bola založená cestovná kancelária Go2Australia ako servisná organizácia pre české cestovné kancelárie. Od roku 2005 žije striedavo v Indonézii a Austrálii. Jeho cieľom je ponúkať autentické zážitky a skúsenosti, ktoré vždy vychádzajú z požiadaviek klientov.

Zuzana
Lebedová

Srí Lanka

konzultant

Zuzka v GO2 pripravuje zájazdy na Srí Lanku a Maldivy. Vždy rada cestovala a spoznávala cudzie krajiny v Európe aj vo svete, najviac ju však svojou prírodou, úžasnou atmosférou a pamiatkami zaujala Srí Lanka. Pripraví Vám program tak, aby ste videli len to najlepšie a poradí Vám čo nevynechať. Vo voľnom čase sa baví fotografovaním a bowlingom, vďaka ktorému precestovala Európu a navštívila aj Ameriku.

Tereza
Vondrová

Austrália

senior konzultant

V cestovnej kancelárii Go2 zaisťuje kompletnú  prípravu programov pre klientov, ktorí sa chystajú navštíviť Austráliu, Nový Zéland a ostrovy Pacifiku. V austrálskom Sydney pracovala a študovala tri roky a počas tejto doby precestovala všetky tieto oblasti. Svoje skúsenosti dokáže využiť pri plánovaní ideálnej dovolenky, podľa špecifických želaní každého klienta.

Iveta
Dubcová

Vietnam

konzultant

V Go2 sa s Ivetou stretnete pri realizácii zájazdov do Vietnamu. Tieto krajiny precestovala počas štúdia v Austrálii. Na cestovaní si zamilovala poznávanie miestnych kultúr, ľudí, jedál a prírody. Svoj voľný čas najradšej trávi aktívne s priateľmi a so svojim psom v prírode. Jej prianím je, aby každá z Vašich ciest bola nezabudnuteľným zážitkom.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovnom ruchu pôsobí od roku 2008, keď začala pracovať v cestovnej agentúre. V roku 2011 si otvorila vlastnú cestovnú agentúru pre individuálnu klientelu CA SOLID-STAR, ktorá sa stala výhradným zastúpením spoločnosti Go2 na Slovensku. Jej prioritou je maximálna spokojnosť klientov, samozrejmosťou je pripraviť pre klienta najvýhodnejšiu ponuku podľa zadaných kritérií.

Dominika
Šubová

konzultant
V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maldivy pre klientov zo Slovenska. Hneď po prvej návšteve ju Srí Lanka uchvátila svojou krásnou prírodou a dlhou históriou. Odviezla si množstvo zážitkov, ktoré odovzdáva ďalej svojim klientom a chce, aby si z dovolenky priviezli nezabudnuteľné zážitky.

Nikola
Mačugová

hlavný zástupca Go2 na Slovensku
Je hlavnou zástupkynou Go2 na Slovensku. Zároven má na starosti predaj zájazdov na Slovensku a rovnako v Ceskej republike. Spoznávanie iných krajín ju uchvátilo už dávno. Pocas štúdií pracovala V USA a v Spojenom královstve, avšak rozhodla sa vrátit a prostredníctvom Go2 pripravuje zájazdy pre iných. Popri cestovatelskom svete sa venuje aj tlmoceniu a prekladom.

Martin
Slíva

Nový Zéland

špecialista

Nový Zéland prvýkrát navštívil, precestoval a prechodil v roku 2001, kedy si tiež prvýkrát vyskúšal sprievodcovanie. Od roku 2004 žije na Novom Zélande v Te Anau. Bol zakladateľom a spoluvlastníkom CK True Travel. Po dlhoročnej spolupráci s CK Go2 sa stal Martin jej súčasťou a novozélandskou základňou. Všetky skúsenosti z viac ako 15 ročnej práce v novozélandskom turizme a osobná znalosť všetkých kútov NZ teraz zdieľa s kolegami z pražskej kancelárie Go2, pripravuje skupinové zájazdy aj individuálne cesty šité na mieru.