Ľudia v Go2

Skúsený tím profesionálov

V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005. Po veľkom úspechu v Austrálii a na Pacifických ostrovoch pod hlavičkou Go2Australia sme aplikovali rovnaký koncept pri poskytovaní služieb vo všetkých destináciách - v Austrálii, na Bali, v Indonézii, vo Vietname, na Srí Lanke a Maldivách, na Mauríciu a Réunione, v Mexiku, v Japonsku a na ostrovoch Pacifiku a po novom, aj na africkom kontinente.

  • náš tím je skúsený, v každej destinácii sme osobne boli a opakovane sa tam vraciame,
  • slovenský/český delegát/sprievodca priamo na mieste,
  • členstvo v Asociácii cestovných kancelárií ČR.

"Go2, šťuka v rybníku kaprov cestovných"

Čo vieme

Predovšetkým Vám kvalifikovane pomôžeme s cestou, nech už sa rozhodnete cestovať do akejkoľvek destinácie z našej ponuky! V každej krajine dlhodobo pôsobíme, poznáme ju a dokážeme odporučiť najlepší program práve pre Vás. Sme jedným z najväčších zabezpečovateľov individuálnych ciest a programov, ponúkame naše znalosti a odborné rady všetkým cestovateľom.

  • veľký výber kvalitného, overeného a cenovo prijateľného ubytovania na zaujímavých miestach,
  • originálne a zážitkové aktivity a výlety, ktoré máme osobne vyskúšané,
  • skúsení miestni slovenskí/českí sprievodcovia,
  • detailná znalosť všetkých destinácií,
  • programy šité na mieru, garancia najlepšej ceny,
  • originálne kombinácie poznávania a odpočinku,
  • kancelária na Slovensku a v ČR.

Pavla
Janková

USA

garant destinácie

Pavla je hlavným garantom programov a zájazdov do USA. V cestovnom ruchu pracovala už počas štúdia na vysokej škole a po jeho ukončení strávila pol roka v Austrálii. Po návrate zo Sydney sa vrátila k svojmu vysnívanému zamestnaniu, vďaka ktorému spoznala všetky štáty južnej Európy. V roku 2003 sa prvýkrát dostala do vytúženého New Yorku a na západ USA, kde jej učarovala miestna príroda. Od tej doby podnikla niekoľko individuálnych ciest po Spojených štátoch, miluje šoférovanie nekonečnými americkými diaľnicami, bezprostrednosť Američanov a dobré jedlo. Na rodnej Morave si nadovšetko cení posedenie s priateľmi pri dobrom víne a saunu.

Ada
Tzoneva

Indonézia

garant destinácie

Ako garant destinácie Indonézia sa stará hlavne o skupinové a individuálne zákazky. Cestuje už od malička, kedy striedavo žila v Sofii a v Prahe, počas štúdií na Filozofickej fakulte UK žila 2 roky v Brazílii a pol roka v Portugalsku. Po štúdiach sa vydala na svoju osudovú cestu, ktorá je zaviedla až do exotickej Indonézie. Spolu so svojou rodinou sa tam každoročne vracia, aby načerpala nové inšpirácie, aktuálne novinky a energiu na ďalší rok.

Veronika
Juríková

Vietnam

garant destinácie

V CK Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu. Počas štúdia v Maďarsku sa cestovanie stalo jej veľkou záľubou. Po skončení vysokej školy zameranej na cestovný ruch sa rozhodla spojiť svoju profesionálnu kariéru s koníčkom. Vietnam ju očaril rozmanitosťou krajiny, nedotknutou exotickou prírodou, vynikajúcim jedlom, vrelým prístupom a priateľskou povahou miestnych ľudí.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maldivy

garant destinácií

Po niekoľkých mesiacoch strávených na Srí Lanke, kde ju uchvátila miestna krajina, príjemní ľudia, lahodné jedlo a nespútaný oceán, sa rozhodla sprostredkovávať poznávanie tejto krásnej zeme ostatným cestovateľom a v roku 2013 sa pripojila k tímu Go2. Jej cieľom je, aby ste si zo Srí Lanky priviezli zážitky, na ktoré budete dlho vzpomínať.

Věra
Kusá

Srí Lanka a Maldivy

špecialista predaja

Věru zastihnete buď v pražskej kancelárii, alebo na Srí Lanke, kde sprievodcuje zájazdy. Žije striedavo v Čechách a na Srí Lanke, kam sa prvýkrát dostala ako turistka. Miestna kultúra ju uchvátila a je to jeden z dôvodov, prečo sa tam každoročne vracia. V Go2 pripravuje a realizuje zájazdy na Srí Lanku a Maldivy. Snaží sa propagovať Srí Lanku takú, aká je a to ľudia oceňujú.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

špecialista predaja

Doménou Nikoly sú skupinové a individuálne zájazdy šité na mieru. V cestovnom ruchu pôsobí od roku 2010 ako sprievodkyňa, neskôr začala pracovať v cestovnej kancelárii. Vietnam prvýkrát spoznala ako batôžkárka v rámci veľkej cesty po Ázii. Rada by klientom Go2 sprostredkovala autentické zážitky, aby spoznali aj bežný život tejto pestrej a nádhernej krajiny. Okrem cestovania sa zaujíma o výuku cudzích jazykov, vyučuje španielčinu a portugalčinu.

Karolína
Nedvědová

Maurícius a Vietnam

garant destinácie Maurícius

Karolína v Go2 zabezpečuje organizáciu zájazdov na ostrov Maurícius a susedný Réunion. Rada pre Vás naplánuje aj kombinovanú návštevu týchto dvoch destinácii podľa Vašich požiadaviek a priani. Počas svojich ciest navštívila mimo iné celú radu ázijských krajín, ktoré si obľúbila najmä vďaka prívetivým ľuďom a dobrému jedlu. Na Mauríciu sa zamilovala do nádherných pláži, na Réunione ju uchvátila divoká príroda a aktívne vyžitie. Okrem destinácie Maurícius zaisťuje tiež cesty do Vietnamu.

Petr
Musílek

Austrália a Pacifik

garant destinácií

Detailná znalosť Austrálie a Pacifiku - to v Go2 čakajte do Petra. Jeho doménou sú skupinové zájazdy, špecializované uzavreté programy, servis ostatným českým CK a objavovanie nových destinácii v Austrálii a Pacifiku. Medzi jeho aktivity patrí tiež sprievodcovská činnosť, propogácia cestovania po Austrálii, garancia knižného sprievodcu National Geographic o Austrálii, spolupracuje s Českým rozhlasom. Okrem Go2 lieta na paraglide, miluje sushi, single malt whiskey a zlatých retríverov.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinácie

Ako garant destinácie pripravuje a realizuje zájazdy do Japonska. Do krajiny vychádzajúceho slnka sa dostal po svojich mnohoročných pobytoch v zahraničí a Japonsko sa mu nakoniec stalo osudovým. Už od roku 2006 sa aj mimo Go2 pohybuje v cestvnom ruchu, pozná japonskú kultúru a krajinu vychádzajúceho slnka celú precestoval. Jeho snahou je, aby ste si priviezli množstvo príjemných zážitkov a zoznámili sa s japonskou kultúrou a jej tradíciami. Vo voľnom čase sa venuje cestovaniu a lyžovaniu.

Aneta
Maříková

rezervácie leteniek
Jej cieľom je vyhľadať vždy to najvýhodnejšie letecké spojenie podľa individuálnych požiadaviek. Cestovanie sa stalo jej vášňou a chcela by precestovať Áziu, Ameriku a raz aj Austráliu. Obor cestovný ruch vyštudovala na vysokej škole a prvé pracovné skúsenosti v tomto odbore získala ako sprievodkyňa. Miluje lietanie nielen veľkými dopravnými, ale aj menšími vyhliadkovými lietadlami a ultralightami. Pokiaľ necestuje a nelieta, jazdí na koni a športuje.

Marcel
Žitník

rozvoj spoločnosti

 

Skúsenosti v oblasti cestovného ruchu získal v austrálskych cestovných kanceláriach. Tu pracoval na rôznych pozíciach až do roku 2007, kedy bola založená cestovná kancelária Go2Australia ako servisná organizácia pre české cestovné kancelárie. Od roku 2005 žije striedavo v Indonézii a Austrálii. Jeho cieľom je ponúkať autentické zážitky a skúsenosti, ktoré vždy vychádzajú z požiadaviek klientov.

Tereza
Vondrová

Austrália

špecialista predaja

V cestovnej kancelárii Go2 zaisťuje kompletnú prípravu programov pre klientov, ktorí sa chystajú navštíviť Austráliu, Nový Zéland a ostrovy Pacifiku. V austrálskom Sydney pracovala a študovala tri roky a počas tejto doby precestovala všetky tieto oblasti. Svoje skúsenosti dokáže využiť pri plánovaní ideálnej dovolenky, podľa špecifických želaní každého klienta.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovnom ruchu pôsobí od roku 2008, keď začala pracovať v cestovnej agentúre. V roku 2011 si otvorila vlastnú cestovnú agentúru pre individuálnu klientelu CA SOLID-STAR, ktorá sa stala výhradným zastúpením spoločnosti Go2 na Slovensku. Jej prioritou je maximálna spokojnosť klientov, samozrejmosťou je pripraviť pre klienta najvýhodnejšiu ponuku podľa zadaných kritérií.

Dominika
Šubová

pobočka Slovensko

špecialista predaja

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maldivy pre klientov zo Slovenska. Hneď po prvej návšteve ju Srí Lanka uchvátila svojou krásnou prírodou a dlhou históriou. Odviezla si množstvo zážitkov, ktoré odovzdáva ďalej svojim klientom a chce, aby si z dovolenky priviezli nezabudnuteľné zážitky.

Nikola
Mačugová

vedúca pobočky na Slovensku
Je hlavnou zástupkyňou Go2 na Slovensku. Zároveň má na starosti predaj zájazdov na Slovensku a rovnako v Českej republike. Spoznávanie iných krajín ju uchvátilo už dávno. Počas štúdií pracovala V USA a v Spojenom kráľovstve, avšak rozhodla sa vrátiť a prostredníctvom Go2 pripravuje zájazdy pre iných. Popri cestovateľskom svete sa venuje aj tlmočeniu a prekladom.

Martin
Slíva

Nový Zéland

garant destinácie

Nový Zéland prvýkrát navštívil, precestoval a prechodil v roku 2001, kedy si tiež prvýkrát vyskúšal sprievodcovanie. Od roku 2004 žije na Novom Zélande v Te Anau. Bol zakladateľom a spoluvlastníkom CK True Travel. Po dlhoročnej spolupráci s CK Go2 sa stal Martin jej súčasťou a novozélandskou základňou. Všetky skúsenosti z viac ako 15 ročnej práce v novozélandskom turizme a osobná znalosť všetkých kútov NZ teraz zdieľa s kolegami z pražskej kancelárie Go2, pripravuje skupinové zájazdy aj individuálne cesty šité na mieru.

Petra
Silva Monreal

Mexiko a Latinská Amerika

garant destinácií

Stará sa o prípravu a realizáciu zájazdov do Mexika, ktoré sa stalo jej druhým domovom. Táto krajina jej poskytla svoju náruč na krásnych 15 rokov. Pohltila ju svojou prírodou, kultúrou a hlavne tradíciami. Mexiko je úžasné a Mexičania si vždy nájdu spôsob ako sa radovať a oslavovať a to je to, čím sú jedineční. Stojí za to spoznať ich kultúru, krásnu prírodu, úžasné Karibské more, pláže a hlavne pamiatky, ktoré si zamiluje každý.

Barbora
Schillerová

Mexiko

špecialista predaja

Bára sa v GO2 zameriava na zájazdy do Mexika. Počas štúdia španielčiny na vysokej škole strávila pár rokov v Španielsku a niekoľkokrát navštívila Mexiko. To u nadchlo svojimi pamiatkami z dôb pôvodných civilizácií a koloniálnou architektúrou mexických miest. Najviac ju baví pripravovať klientom individuálne zájazdy plánované do posledného detailu. Zároveň sa venuje výuke dospelých, vedie kurzy španielskeho jazyka.

Tomáš
Machálek

Nový Zéland

špecialista predaja

Na Novom Zélande Tomáš strávil rok svojho života a precestoval ho krížom krážom. Jeho srdce si získala najmä oblasť Central Otago vďaka jedinečnej krajine a nádherným viniciam. Miluje trilógiu Pán prsteňov, ktorá sa na Novom Zélande natáčala a osobne navštívil množstvo filmových lokalít. Pozrel sa tiež na pacifické ostrovy Vanuatu a Nová Kaledónia a následne precestoval Thajsko, Vietnam a Kambodžu. Počas štúdia cestovného ruchu na vysokej škole pracoval v Bulharsku, Turecku, Čiernej Hore a Grécku. Zaujíma sa o divadlo, film a cestovanie.

Natalie
Kubenková

India a Nepál

garant destinácií

Natalie realizuje individuálne a sprievodcované zájazdy do Indie. Už v útlom veku sa cestovanie a poznávanie nových krajín a ich obyvateľov stalo jej veľkou záľubou, kedy žila viac ako rok v Rumunsku. Život v cudzej zemi a vzdelávanie v britskom systéme školstva spôsobili v jej živote veľký obrat. Túžba po poznávaní ďalších krajín, ich obyvateľstva, zachytenie pestrostí života, viedlo k návšteve mnohých krajín Európy a Ázie. Čím sa pre Natáliu stala práve India výnimočnou? Predovšetkým svojou jedinečnou atmosférou, exotickou krajinou, bohatou a unikátnou kultúrou a náboženstvom.
Iva Sedláková

Iva
Sedláková

Indie a Nepál

špecialista predaja

Iva sa stará o prípravu zájazdov do Indie. Práve do Indie a Nepálu viedla jej prvá veľká výprava s batohom. Možno preto ju na ďalších cestách po juhovýchodnej Ázii, Blízkom východe, Novom Zélande či Pacifiku už nič moc neprekvapilo. Čo ju na Indii ohromuje, je intenzita vnemov a kontrastov, ktoré sú prítomné na každom kroku. Klientom chce poskytnúť komfortné poznávanie tejto neuveriteľnej krajiny.
Pavla Tsuji

Pavla
Tsuji

Japonsko

delegát, konzultant

Po vyštudovaní aplikovanej ekonómie a Japonskej filológie v Olomouci sa rozhodla spoznať krajinu po svojom a zúčastnila sa dobrovoľníckych workcampov, zameraných na rozvoj v odľahlejších miestach Japonska. Po niekoľkých rokoch života v Osake sa momentálne z Česka stará o to, aby Vaša dovolenka prebehla bez problémov. Ako delegátka je počas Vašej cesty neustále k dispozícii. Nadovšetko ju baví poznávanie nových miest, čítanie, tanec a rôzne pohybové aktivity.
Lucie Gojilde Hauptmannová

Lucie Gojilde
Hauptmannová

Austrália, Nový Zéland a Pacifik

podpora prodeje

Lucia pôsobí v tíme Go2 ako podpora predaja pre destinácie Austrália, Nový Zéland a Pacifik. Momentálne je na rodičovskej dovolenke a čoskoro sa chystá vyraziť za oceán, aby mohla klientom poskytovať čo najdetailnejšie informácie o miestach, ktoré chcú navštíviť. Rada spoznáva nové krajiny, ich kultúru, prírodu a podmorský svet. Množstvo skúseností z oblasti cestovného ruchu nazbierala v Thajsku a na Filipínach, kde pracovala po štúdiu ako potápačský sprievodca. Okrem času stráveného s rodinou, rada hrá volejbal a potápa sa.
Alena Lundová

Alena
Lundová

Irán

garant destinácie

Aktívnemu cestovaniu a objavovaniu nových destinácií sa Alena venuje od roku 2010. Študovala v Austrálii, niekoľko rokov žila v Kanade, na bicykli prešla Nový Zéland, Japonsko, Strednú a Južnú Ameriku, obľúbila si aj juhovýchodnú Áziu. Irán je učaroval neskutočnou pohostinnosťou, srdečnou povahou svojich obyvateľov, bohatou históriou, vzdelanosťou, rozmanitosťou a zistením, aká bezpečná a priateľská krajina to v skutočnosti je. Bola by rada, aby klienti vďaka cestovaniu a autentickým zážitkom s miestnymi, ľahšie prekonávali predsudky.

Petra
Lasovská

Japonsko a Indonézia

špecialista predaja

Počas štúdií prepadla Petra cestovaniu. Všetko začalo dobrovoľníckou stážou v Peru, kde jej učarovala miesta kultúra a ľudia. Zistiť viac o iných krajinách sa vydala po Európe, Amerike, Indonézii, Vietname a nakoniec rok žila a študovala v Japonsku. Život v zahraničí mal niečo do seba a po dokončení univerzity sa vydala na rok na Nový Zéland. Krajiny precestovala krížom-krážom a svoje skúsenosti využíva k tomu, aby pre Vás pripravila nezabudnuteľné zájazdy.