Svadobné cesty a romantika

Malebné prístavné mestečko Hoi An, "Benátky Vietnamu"

Nechajte sa pohltiť romantickou atmosférou jedného z najkrajších miest vo Vietname, prístave Hoi An (UNESCO). Túlajte sa uličkami historického centra s malými kaviarničkami a umeleckými obchodíkmi, osvetlenými farebnými lampiónmi.

Ubytujte sa na brehoch rieky v butikovom hoteli Royal Hoi An s vlastnou plážou, bazénom a luxusnými kúpeľmi.
Ukryte sa pred svetom v jednej z víl, ukrytých v bohatých tropických záhradách rezortu Boutique Hoi An Resort. Relaxujte na vlastnej pláži alebo v priestrannej záhrade pred vilou.

Individuálne zájazdy:

Poznávacie zájazdy:

NÁŠ TIP: Sakurový park v Tokiu, Japonsko

Premýšlate, čím okúzliť svoju lásku? Pripravte prekvapenie a bozk pod čerešňou trochu inak.

Vyrazte do Japonska v období “hanami” od konca marca do prvej polovice apríla, kedy v krajine prepuká šialenstvo a hon za rozkvitnutými sakurami. Užite si deň na pikniku pod týmito krásnymi stromami rozkvitnutými nespočtom ružových kvetov.

Navštívte napríklad pokojné záhrady Šindžuku Gjoen. Nájdete tu viac než tisíc stromov a cez dvanásť rôznych druhov sakúr.

Individuálne zájazdy:

Poznávacie zájazdy:

Romantická Srí Lanka

 • Ukryte sa pre zrakmi celého sveta v rozľahlej palmovej záhrade rezortu The Palms Beruwala na Srí Lanke. Hotel v koloniálnom štýle má pláž čiastočne chránenú koralovým útesom, ktorá ponúka skvelé podmienky na kúpanie bez vĺn.
 • Svadobnú cestu si užijete v hoteli v tradičnom štýle Nilaveli Beach Hotel na jednej z najkrajších pláži celého východu Srí lanky s možnosťou šnorchlovania pri Holubom ostrove. Jedinečným zážitkom je výlet za pozorovaním delfínov z lode.
 • O kúzelné spomienky sa postará Jungle Beach Resort, hotel ako luxusný domček v korunách stromov. Súčasťou interiéru sú živé stromy, jazierka s kvitnúcimi lotosmi, preklenuté mostami, malé vodopády a plávajúce plošiny. Ubytovať sa môžete v súkromí izieb s výhľadom na pláž, lagúnu alebo do bohatej džungle.
 • Vychutnajte si romantické okamihy pri prechádzke uličkami koloniálneho mesta Galle (UNESCO), jedného z najzachovalejších koloniálnych miest Ázie. Užite si pokojnú podvečernú atmosféru a západ slnka na hradbách pevnosti, postavených vysoko na hladinou oceánu.

Najkrajšie pláže na svete, Maldivy

Relaxujte na Maldivách na najromantickejších plážach sveta, okúpte sa v tyrkysových lagúnach a vychutnajte si úchvatné západy slnka s pohárom šampanského v ruke.

 
 • Zažite atraktívny let hydroplánom na rezort Atmosphere Kanifushi a užite si luxus víl na žiarivo bielej pláži, končiacej romantickou piesočnou kosou.
 • Užite si ničím nerušený kľud vo vodných alebo plážových vilách rezortu Hurawalhi a zažite jedinečné okamihy pri večeri v miestnej podvodnej reštaurácii.
 • Šnorchlujte na koralovom útese rezortu Royal Island a vydajte sa na romantickú prechádzku po ostrove pomedzi hustú tropickú vegetáciu.
 • Obklopte sa talianskym dizajnom v rezorte Cocoon Maldives, v ktorého blízkosti nájdete nádherné biele pláže a tyrkysový oceán. Pobyt pre deti do 12 rokov je tu zdarma.
 • Pokiaľ sa Vám páči bývanie v prírodnom štýle, budete zbožňovať nový elegantný rezort Kudafushi s výbornými podmienkami na šnorchlovanie.

Pobytové zájazdy:

Romantická svadobná cesta na ostrove Maurícius

Maurícius je zasľúbený romantike a svadobným cestám. Vyberte si z pestrej ponuky hotelov s nadpriemernou úrovňou služieb.

Krásna pláž s palmovým hájom, plným viliek, nabáda k svadbe zabalenej do tradičného maurícijského hábu. Čerešničkou na torte rezortu La Pirogue Resort & Spa je výhľad na majestátny vrchol Le Morne.

Priamo pod dramatickou Le Morne stojí jeden z najlepších hotelov ostrova Hotel Lux s krásnou plážou. Relaxujte s nohami v oceáne na hotelovej hojdačke alebo si užite romantickú večeru pri sviečkach s dezertom v podobe lahodnej domácej zmrzliny.

Pobytové zájazdy:

NÁŠ TIP: Ostrov pre romantickú svadobnú cestu, Gili Air

 

Výlet na Gili Air:

 • Vydajte sa na miesto, kde Vašou najväčšou starosťou bude, kam sa ísť pozrieť na západ slnka.
 • Malý a pokojný tropický ostrovček Gili Air je lemovaný belostnou plážou a koralovými útesmi. Je obľúbeným a tým pravým miestom na kúzelnú svadobnú cestu.
 • Ubytujte sa v tradičnom otvorenom dome “joglo” uprostred zelene a vydajte sa objavovať pobrežné kaviarne a obchodíky na koloch.
 • Na tomto ostrove nebudete počuť rachot motorov, autá a skútre sem majú vstup zakázaný.

Luxus ukrytý v srdci ostrova Bali, Komaneka at Bisma

Rozmaznávajte sa v butikovom hoteli Komaneka at Bisma Resort priamo v centre balijskej kultúry, v Ubude. Hotel v modernom balijskom štýle leží v údolí uprostred džungle, do ktorej sú krásne výhľady z izieb. Užite si plávanie v jedinečnom veľkom infinity bazéne s výhľadom do šťavnatej zelene.

Využite možnosti kurzov tradičných remesiel s balijskými majstrami, naučte sa vyrábať kvetinové obetinky, zacvičte si jógu v niektorom z miestnych jóga centier.

NÁŠ TIP: resort Playa Papaya Project - deťom vstup zakázaný, Mexiko

Prekrásny eco rezort Playa Papaya Project (adults only) sa nachádza na jednej z najkrajších pláží na Mayskej riviére. Neďaleko je prírodný park Sian Ka'an, kde môžete vidieť dugongy a krásne pozostatky prístavu v Tulume. Pláže tu patria naozaj k tomu najkrajšiemu a najexotickejšiemu. Butikový hotel v kreatívnom prírodnom štýle ponúka všetok komfort.

Návrat do Modrej lagúny, Fidži

 • Ubytujte sa čo by kameňom dohodil od pláže Blue Lagoon, známej z filmu Modrá Lagúna. Odporúčame skvelé rodinné hotely Botaira a Blue Lagoon Beach Resort. Každý hotel leží na vlastnom ostrove. Dostane sa Vám ale aj náležitej starostlivosti. Hotely sú vedené fidžiskými rodinami. Môžete sa tak tešiť na autentický štýl vybavenia, jedlo a servis, pri ktorom nič nie je problém.
 • Pokiaľ túžite po pravom luxuse, ubytujte sa v päťhviezdičkovom Yasawa Island Resort ďaleko od komerčných hotelov Fidži. Užite si súkromný let na ostrov - výjde Vás to lacnejšie ako plavba trajektom.
 • Štvorhviezdičkový hotel Tropica Island Resort pokrýva plochu celého jedného ostrova a napriek tomu je finančne dostupný. Môžete si užiť romantiku v súkromných chatkách, mimo hlavnej budovy hotela. Každá chatka má vlastný bazén.

Preleťte hydroplánom ponad Operu v Sydney až na pustú pláž kde si vychutnáte piknik

Preleťte hydroplánom ponad ikonickú Operu v Sydney a po pristátí pokračujte romantickou večerou v luxusnej pobrežnej reštaurácii alebo na pustej pláži - počas letu nad Northern Beaches Váš pilot pristane tak, aby ste mali pri večeri úplné súkromie.

Tento hydroplán je jediným a tiež najstarším v Sydney. Let ním je symbolom luxusu od roku 1938, kedy v meste ešte ani nestála slávna budova Opery.