Prečo s nami?

špecialisti na ponúkané destinácie

Detailná znalosť destinácií, kde pôsobíme – naši delegáti, sprievodcovia a predajní špecialisti zájazdov v krajinách dlhodobo pôsobia.
Aktivity – ponúkané aktivity a zážitky najprv sami vyskúšame a až následne Vám ich ponúkneme. Množstvo aktivít ponúkame za zvýhodnených podmienok.
Slovenský/český delegát v destinácii – nenecháme Vás na holičkách. Celoročne je Vám k dispozícii slovenský/český delegát v našich destináciách zadarmo.

kvalitní sprievodcovia a delegáti

Tím našich sprievodcov a delegátov tvoria skutoční špecialisti, ktorí v destináciách dlhodobo žijú a poznajú ich dokonale.

podpora na cestách, garancia

Stála kancelária na Slovensku a v ČR – pri plánovaní Vašej dovolenky sme Vám k dispozícii v SR a ČR ako na telefóne, tak v kancelárii pri osobných stretnutiach.
Podpora 24/7 – na Vašej dovolenke sú Vám naši delegáti k dispozícii po celú dobu Vášho pobytu.
Členstvo v asociáciách a referencie – členstvo v Asociácii cestovných kancelárií a overiteľné referencie od tisícov individuálnych klientov a skupín.

dostupná originálna dovolenka na mieru

Naše originálne zážitkové programy s dôrazom na detail často vytvárame na mieru. Vzhľadom k znalostiam špecialistov z CK Go2 je aj zájazd šitý na mieru cenovo dostupný a spracovaný podľa Vašich požiadaviek. Veľmi často kombinujeme poznávanie a záver dovolenky venujeme odpočinku na pláži alebo na nejakom zaujímavom mieste.