Luxusná dovolenka

Tradičné rjokany, Japonsko

 • Ochutnajte tradičný spôsob života v japonskom štýle - rjokan je unikátne ubytovanie, kde sa kladie dôraz na japonské tradície a etiketu správania hostí.
 • Zistite, ako sa spí na tatami na matraci futon, pochutnajte si na niekoľkochodovej tradičnej večeri a vyskúšajte si domáce kimono – jukatu.
 • Rjokany sú miestom na odpočinok, relaxovať tiež môžete v okrasných záhradách alebo kúpeľoch onsen.
 • Ubytujte sa v kúpeľných rjokanoch v čistom japonskom štýle Kozantei Ubuya a Kawaguchiko Onsen Konansou. Oba majú vlastné vonkajšie kúpele a saunu s výhľadom na horu Fudži a jazero Kawagučiko. Hotel ponúka rôzne typy kúpeľov a vonkajších kúpeľov.
 • Malý elegantný rjokan Arashiyama Benkei s vnutornými a vonkajšími kúpeľmi, domácou atmosférou a tradičnou kuchyňou v štýle “kaiseki rjóri” nájdete neďaleko Kjóta.

Ubytovanie uprostred ryžových polí, Ubud Bali

Vychutnajte si pohľad na východ slnka nad terasovitými ryžovými políčkami. Hotelov obklopených zeleňou nájdete v Indonézii mnoho. Vydajte sa na prechádzku po cestách vyšlapaných medzi záhonmi.

Odporúčame butikový hotel Komaneka at Bisma Resort v Ubude, meste kultúry a meditácii. Rezort v pralesnom údolí na Vás dýchne moderným balijským štýlom vybavenia. Okrem prechádzok do džungle a ryžových polí, si tu užijete plávanie v infinity bazéne s výhľadom do údolia alebo kurzy tradičných balijských remesiel.

NÁŠ TIP: Raj potápačov v rezorte Jean-Michel Cousteau, Fidži

 • Navštívte hotel a ostrov, pomenovaný po slávnom moreplavcovi Jean Michel Cousteau. Ide o jeden z najlepších 5* rezortov na Fidži.
 • Krásne pláže a skvelé potápanie dopĺňa skutočne privátna atmosféra.
 • Potápanie sprevádzajú prednášky a starostlivosť morských biológov. Tento hotel je jediným na svete, ktorý má vlastný výskumný tím. Získal ocenenie za najlepšie stredisko pre potápanie na svete.

Luxusný Beach Resort Konokono, Zanzibar

Jedny z najkrajších pláží sveta, bezproblémový prístup do mora, tyrkysová farba vody a nikde žiadne davy ľudí, to je luxusný hotel Beach Resort Konokono na ostrove Zanzibar.
Tešte sa na súkromie v moderne vybavených vilách a odpočinok s nádhernými výhľadmi na priezračné more s pohárikom v ruke.

NÁŠ TIP: Návrat do časov starých cestovateľov v koloniálnom hoteli Fullerton, Singapur

Bývajte ako cestovateľ Willy Fog v najstaršom koloniálnom hoteli v centre Singapuru, Fullertonu. Nájdite si kus tradície a histórie v modernej metropole.

Exkluzívne ubytovanie na Bariérovom útese v Austrálii

Relaxujte v luxusnom rezorte Hayman One&Only neďaleko ikonickej pláže Whitehaven Beach pri brehu Koralového mora.
Užite si pocit Robinsona na tomto absolútne privátnom ostrove s vlastným heliportom a prístavom pre jachty.
Vďaka vysokej úrovni a súkromiu majú hotel v obľube austrálske celebrity. Do marca 2018 prechádza rekonštrukciou a získava to najmodernejšie vybavenie pre najväčšie pohodlie.

NÁŠ TIP: Luxusný hotel z továrne na čaj, Heritance Tea Factory, Srí Lanka

Nechajte na seba dýchnuť závan koloniálnych dôb 19. storočia v hoteli, prestavanom z bývalej továrne na spracovanie čaju priamo na čajovej plantáži.

Z luxusne zariadených izieb sa Vám naskytne pohľad na okolité čajové plantáže. Je to skvelé miesto pre dámy a gentlemanov, ktorí majú radi atmosféru starého Anglicka.

Luxusný úkryt pred svetom na ostrove Con Dao, Vietnam

 • Schovajte sa pred zhonom miest na ostrove Con Dao, hodinu letu od Saigonu. Exkluzívny moderný hotel Six Sense' je tým pravým miestom na odpočinok. Obklopí Vás špičková moderná architektúra súkromných viliek s vlastným bazénom a výhľadom na oceán.
 • Využite miestne kúpele, ochutnajte vynikajúce menu v reštauráciach a grill baroch a vyberte si z množstva aktivít na ostrove a v okolitých vodách.
 • Hotel stojí uprostred chránenej prírodnej rezervácie a je obklopený plážou s belostným pieskom. Urobte si výlet loďkou na niektorý z okolitých tropických ostrovčekov, kde hniezdia veľké morské korytnačky.
 • Luxusnú zážitkovú dovolenku vo Vietname môžete zažiť už od 1970 EUR na osobu - kombinácia butikového ubytovania v rôznych častiach Vietnamu s možnosťou zakončenia dovolenky na ostrove Con Dao.

Strešny bazén s výhľadom na Singapur, hotel Marina Bay Sands

Slavná stavba známeho architekta Moshe Safdieho sa nachádza v zátoke Marina.
Tri veže sú spojené akousi loďou a hore sa nachádza obrovský infinity bazén prístupný len pre hotelových hostí.
Relaxujte na streche hotela pri západe slnka alebo v noci, kedy môžete pozorovať osvetlenú nočnú zátoku.
V septembri sa pod oknami hotela preháňa Formula 1, ktorú môžete sledovať z okien hotela.

Butikové ubytovanie na Kengurom ostrove s výhľadom na Južný oceán

Ubytujte sa v luxuse Southern Ocean Lodge na divokom ostrove Kangaroo Island, známym blízkosťou predstaviteľov tradičnej austálskej fauny - spoznajte divoké kengury, koaly, tulene, tučniaky a množstvo ďalších živočíchov.

Súkromie na vlastnom ostrove, Maldivy

 • Hýčkajte sa luxusom na najkrajších plážach sveta s tým najjemnejším pieskom v rezorte filmových hviezd. Malý boutique resort Baros s fantastickým koralovým útesom si na svoju dovolenku už vybrali napr. Robert De Niro či Penelope Cruz.
 • Tropická svätyňa na atole Haa Alifu, to je rezort Ja Manafaru. Užite si pobyt priamo v lone prírody s prekrásnymi výhľadmi, a to aj z obytných víl aj z reštaurácií a ďalších zariadení.
 • Ako Robinson Crusoe sa budete cítiť v rozľahlých luxusných nadvodných vilách rezortu Gili Lankafushi. Vily sú postavené prevažne z dreva a ekologických materiálov. Rezort sa pýši ocenením Najromantickejší hotel Maldív a Ázie za rok 2017.

Krásna pláž s dominantou hory Le Morne Brabant, Maurícius

Vydajte sa na poloostrov Le Morne, zasvätený tým najluxusnejším hotelom Maurícia.
Okrem belostnej pláže a priezračných vôd je pre poloostrov typická panoráma hory Le Morne Brabant, pamiatka UNESCO.
Z lokality sa pohodlne vydajte na výlety kamkoľvek na ostrove, alebo si len užívajte pokoj tohoto exotického raja.
Sú tu vynikajúce podmienky na šnorchlovanie a kitesurfing.

Pobytové zájazdy:

Luxus spojený s prírodou, Srí Lanka

Predstavte si rastúce stromy ako prirodzenú súčasť hotela, luxusný dom na strome. To je Jungle Beach Resort. Ubytujte sa v izbách s výhľadom na pláž, lagúnu alebo džunglu. Prežite svoju dovolenku v kúzelnom prostredí lotosových jazierok, malých vodopádov a plávajúcich plošín.

Výhľad z útesu na oceán a úchvatné západy slnka ponúka luxusný rezort Cape Weligama. Ubytujte sa v miestach, kde svoje lode kotvil objaviteľ Marco Polo. Vyberte si jednu z 39 súkromných dizajnovo riešených viliek a relaxujte v infinity bazéne.

Užite si luxusné výhľady v butikovom rezorte, postavenom na čajovej plantáži 98 ACres Ella. Vydajte sa na prechádzku nehynúcou zeleňou na neďaleké vyhliadky k divokým vodopádom a po ceste stretnite zberačky čaju.

NÁŠ TIP: Hotel na ostrove v tvare srdca, Moorea Sofitel, Bora Bora

 • Poznajte magický ostrov Bora Bora, ktorý leží v súostroví Francúzskej Polynézie, a rezort Moorea Sofitel, situovaný pri jednej z jeho priezračných lagún.
 • Prekrásny rezort je ukrytý v zátoke v hustej tropickej záhrade s výhľadom priamo na ostrov Tahiti. Odpočívajte na miestnej pláži, ktorá patrí medzi tie najkrajšie na svete.
 • Vydajte sa ľahkým výšlapom na trek okolo vodopádov a ananásových polí. Pochutnajte si na vynikajúcich čerstvých morských plodoch v jednej z mnohých reštaurácií na ostrove.