o nás

cestovná kancelária Go2

turistika

scenérie

pamiatky

náboženstvo

mesto

Sme špecializovaná cestovná kancelária, tvorená skúseným tímom profesionálov ktorých skutočne baví cestovať, naslúchať klientom a organizovať pre nich zájazdy šité na mieru, nech už sa jedná o jednotlivcov či skupiny, individuálnu alebo firemnú klientelu.
V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005. Naše služby ponúkame v Austrálii, na Bali, v Indonézii, vo Vietname, na Srí Lanke a Maledivách, na Mauríciu a Réunione, v Mexiku, v Japonsku a na ostrovoch Pacifiku, v Tanzánii a na ostrove Zanzibar, na Novom Zélande a v Indii. Aktuálne pripravujeme rozšírenie našich aktivít v USA a Peru.
Základom našich služieb je detailná znalosť konkrétnych destinácií, v ktorých pracovníci CK Go2 dlhodobo žili alebo žijú a ktoré skutočne poznajú. Vo všetkých krajinách, kde pôsobíme, máme stálu kanceláriu s českým delegátom a ďalších spolupracovníkov, ktorí poznajú miestne pomery.

cestovní kancelář Go2

“v cestovaní sme našli radosť a snažíme sa ju odovzdávať ďalej”

ckgo2

História cestovnej kancelárie Go2

Začali sme od A. V Austrálii sme odštartovali naše aktivity v roku 2005 pod hlavičkou Go2Australia, kedy sme ponúkali turistické služby na mieru. Rovnaký koncept sme potom aplikovali v našich ďalších destináciach....

viac
ckgo2
ckgo2

Ľudia v Go2

Tím Go2 je tvorený profesionálmi v odbore cestovného ruchu. Máme bohaté skúsenosti ako sprievodcovia, cestovatelia, prípadne autori cestopisov a článkov. Predstavujeme celý realizačný tím, ktorý sa stará o ďalšie...

viac
ckgo2
ckgo2

Poistenie proti úpadku a všeobecné podmienky

Špecialista na dovolenky na mieru - má uzatvorené poistenie záruky proti úpadku v súlade so zákonom č. 159/1999 Sb. v platnom znení u Českej podnikateľskej poisťovne, a.s. Všeobecné podmienky CK Go2 k náhľadu.

viac
ckgo2
ckgo2

Hodnoty spoločnosti

Našim hlavným cieľom je poskytovať služby na základe individuálnych požiadavok a zájmov klienta a sprostredkovať autentický zážitok.

viac
ckgo2
ckgo2

Škola v raji - vzdelávanie detí

V roku 2013 po zoznámení s učiteľmi, majiteľom pozemku a vypití nespočetných káv s tonou cukru sme sa rozhodli pomôcť miestnym, najprv nákupom učebníc, potom aj s budovaním a fungovaním školy. Vitajte v Škole v raji...

viac
ckgo2
ckgo2

Zájazdy na mieru

Našou doménou je zaisťovanie poznávacích a individuálnych zájazdov na mieru, pri ktorých pripravujeme dovolenku na kľúč podľa Vašich požiadavok plnú aktivít, poznávania a odpočinku.

viac
ckgo2
ckgo2

Firemné zájazdy

Okrem individuálnych zájazdov za exotikou sa v Go2 dlhodobo špecializujeme na zájazdy pre firemnú klientelu. Ponúkame programy pre firemnú klientelu, pre zamestnancov alebo obchodných partnerov.

viac
ckgo2