Plavby a výlety na lodiach

Privátnou loďou za komodskými drakmi pri súostroví Komodo, Indonézia

Plavte sa na privátnej lodi pozdĺž panenských ostrovov na ostrovy Komodo a Rinča za komodskými drakmi, najväčšími jaštermi na svete.
Pri troche šťastia môžete cestou plávať s mantami a šnorchlovať nad neporušenými koralovými útesmi. Navštívite tiež domorodcov v rybárskej dedine Kampong a ich školu.

   

Výlet na katamaráne na Veľký bariérový útes, Austrália

  • Vydajte sa na jednodňovú výpravu na komfortnom katamaráne, spojenú so šnorchlovaním na skrytej časti útesu, kam sa nedostanú veľké lode.
  • Na útese Upolu Reef na Vás čaká svet mäkkých koralov, morských korytnačiek, pestrofarebných rýb, rají a rybičiek Nemo.
  • Po celú dobu Vás bude sprevádzať priateľská atmosféra rodinnej spoločnosti a relaxácia na palube katamaránu s maximálnou kapacitou 20 pasažierov. Možnosť šnorchlovania aj potápania.
  • Pre klientov CK Go2 máme špeciálne cenové zvýhodnenie so zľavou až 25%. Štandardná cena je 139 AUD.

NÁŠ TIP: Rocky Mountains vlakom a potom loďou pozdĺž ľadového pobrežia Aljašky, USA

Vydajte sa medzi ľadovce na plavbu výletnou loďou pozdĺž pobrežia Aljašky. Pozorujte veľryby a kosatky. Čakajú Vás dychberúce zážitky. Súčasťou poznávacej cesty je tiež výlet vlakom Rockymountaneer z Vancouveru do dramatických hôr Rocky Mountains.

Pozorovanie najväčších cicavcov sveta - veľrýb modrých, Srí Lanka

Pozorujte najväčšie tvory našej planéty, vráskavce obrovské (modré veľryby), v pobrežných vodách Srí Lanky. Medzi novembrom a aprílom sa tu s nimi stretnete s pravdepodobnosťou 99 %.
Za veľrybami, ktoré merajú okolo 30 metrov a vážia až 160 ton, sa vydajte našou loďou s vyhliadkovou palubou a kapitánom Geethom, našim kamarátom z Mirissy.
Počas plavby môžete vidieť ďalšie druhy veľrýb, napr. vorvane, ďalej kosatky, delfíny a lietajúce ryby.

NÁŠ TIP: Dvojdňová plavba loďou pre potápačov na Veľký bariérový útes, Austrália

Privátny prístup, priaznivá cena a skvelý itinerár – to sú výhody tejto cesty. Kvalitná 20metrová jachta ponúka dostatočné pohodlie pre maximálne 16 potápačov. Pri dvojdňovej plavbe absolvujete 6 ponorov, vrátane jedného nočného. Loď vyráža tiež na trojdňovú expedíciu za žralokom veľrybím na Holmesov útes.
Pre náročných potápačov máme pripravenú týždňovú expedíciu za žralokom kladivohlavým a obrovskými kanicmi.

Unikátna plavba medzi Galapágskymi ostrovmi, Ekvádor

Galapágy sú miestom, na ktorom môžete pozorovať nedotknutú prírodu jednotlivých ostrovov v jednej z najstarších prírodných rezervácii sveta. Galapágy sú naozaj jedinečné svojou unikátnou faunou, ktorú nikde inde na svete nenájdete.

NÁŠ TIP: Úchvatný fjord Doubfull Sound z paluby lode, Nový Zéland

Preskúmajte jeden z najkrajších fjordov Nového Zélandu, Doubfull Sound. Scénická plavba loďou trvá 2 dni. Noc strávite v luxusnej kabíne lode pre 70 pasažierov. K dispozícii sú tiež kajaky. Nekomerčná plavba vo vodách Južného ostrova.

Neobjavená zátoka Lan Ha v oblasti Halong Bay, Vietnam

Slávnu zátoku Halong brázdia stovky lodí. Proto sme pre Vás pripravili plavbu v panenskej zátoke Lan Ha hneď vedľa Halongu.

Na luxusnej lodi Orchid Cruise nerušene preplujete aj zátokou Halong okolo majestátnych pieskovcových skál. V Lan Ha uvidíte autentický život v tradičných dedinách na koloch a okúpete sa na plážach opustených ostrovčekov.
Pre rôzne typy plavieb v Lan Ha a Halong máme zvýhodnené ceny pre klientov Go2.

Čierny pirát v mori, zážitková vyhliadková plavba pri západe slnka pri útese Uluwatu, Bali

  • Čaká Vás jedinečný privátny zážitok - poldňový výlet balijskou loďou Jukung len pre Vás! Plaví sa okolo skál a útesov na juhu Bali, Uluwatu.
  • Plavba končí pri západe slnka. Po vylodení Vás čaká BBQ priamo na pláži.
  • Loď je vhodná pre páry alebo malé skupinky do 12 osôb. Ceny začínajú na 35 Eur na osobu, čo je lepšie ako priaznivé.

NÁŠ TIP: Vydajte sa na trhy na rieke Mekong, Vietnam

Preplietajte sa medzi desiatkami lodí v delte rieky Mekong a naraňajkujte sa s miestnymi na tradičnom plávajúcom trhu. Priamo z lode ochutnajte vynikajúce čerstvé produkty. V priľahlých dedinách si prehliadnite výrobu ryžového papiera alebo kokosových cukroviniek.

Najväčším zážitkom na Mekongu je ale dvojdňová plavba luxusnou loďou Bassac. Tradičná drevená vietnamská loď s 12 kajutami je vybavená všemožným komfortom a luxusom. Vychutnajte si Mekong v štýle glamour.