Dovolenka pre rodiny s deťmi

Pirátska reštaurácia Pirate's Bay na pláži Nusa Dua, Bali

V bývalom prezidentskom areáli Nusa Dua, kde sú tie najkrajšie pláže s pozvoľným vstupom do mora, sa nachádza “pirátska reštaurácia”, skvelá pre deti.
Nájdete tu veľkú pirátsku loď, krásne sedenie v korunách stromov a ďalšie vkusné preliezačky.
Nechajte svojich najmenších zahrať sa na pirátov - budú počas dňa hľadať ukrytý poklad a Vy si medzitým môžete dopriať odpočinok na pláži alebo v reštaurácii, ktorá je doslova ukrytá v korunách stromu. Jedinečný zážitok pre Vás aj deti a navyše budete mať pláž len pre seba

Baraza Resort & Spa, Zanzibar

All inclusive resort zariadený vo svahilskom štýle je ukrytý v bohatých záhradach pri belostných plážach.
Krásne spa s barom a s vodnými fajkami sa hodí skôr pre rodičov, resort je obľúbeným cieľom rodín vďaka ponuke aktivít pre deti.

Nájdete tu plne vybavenú detskú klubovňu s množstvom hračiek a hier a ihrisko.
Počas júla, augusta a vianočných sviatkov je k dispozícii vedúci, ktorý s deťmi podniká zábavné aktivity. Vy si tak môžete bez výčitiek odpočinúť.

Na voze srílanskou dedinou

Na drevenom povoze, ťahanom volmi sa vydajte objavovať krásy miestneho vidieka. Prejdete cez typické dedinky a cez polia krajinou srílanského vidieka. Tzv. “Safari Village” jazda na voze spojená s obedom v podobe tradičného Rice and Curry.

NÁŠ TIP: Detský klub a bohaté denné programy pre deti, resort Kanifushi, Maldivy

Päťhviezdičkový hotel Kanifushi na Maldivách ponúka bohatý denný program pre deti. Tí najmenší môžu kŕmiť rybičky, učiť sa žonglovať, vyrábať masky alebo si maľovať po tvári, pre staršie deti je tu ihrisko na plážový futbal, diskotéky, lekcia DJingu alebo lekcia prípravy sushi.

All inclusive pobyt v Allegro Playacar, Mexiko

  • Rezort s ponukou výletov je tým pravým miestom pre deti od 4 do 12 rokov.
  • Pod dozorom vedúcich sa tu Vaše ratolesti môžu učiť po španielsky alebo vyrábať zvieratá z balónikov.
  • Športovci ocenia stôl na ping pong, biliard, stolné hry a mnoho iného.
  • Užívajte si odpočinok v luxuse, kde sa Vaše deti rozhodne nebudú nudiť!

Pobytový zájazd:

NÁŠ TIP: Jazda na kajaku pri skalnej pevnosti Sigiriya, Srí Lanka

Krásnym zážitkom je popoludnie strávené neďaleko mýtickej skalnej pevnosti Sigiriya, kde sa na jazere môžete plaviť v kajaku. Obdivujte rozkvitnuté lotosové kvety a ďalšiu flóru a faunu, vrátane vodných varanov.

Park plný prírody a dobrodružstiev, Maurícius

  • Casela Adventure Park je 14hektárový prírodný park, plný aktivít pre deti na západe Maurícia. Stráviť tu môžete aj celý deň.
  • Prejdite tri rôzne časti - jednu pre tie najmenšie deti, druhú s možnosťami vyhliadkovej jazdy na zippline a canyoningu a tretia časť so safari, kde sa stretnete s rôznymi africkými zvieratami.
  • Najväčšou atrakciou parku sú prechádzky s levmi, Walk With Lions.
  • V južnej časti ostrova sa s deťmi rozhodne zastavte v prírodnom parku La Vanille. Stretnete tu korytnačky obrovské, na ktoré sa vďaka ich mierumilovnej povahe môžete pozrieť zblízka. Žijú tu tiež krokodýli. Prehliadka celého parku zaberie cca. 3 hodiny.

Súkromé vily v ryžových poliach, Bali

Súkromé vily sú ideálnym ubytovaním pre rodiny s deťmi. Nájdete tu úplný kľud uprosted ryžových polí, súkromný bazén a krásny moderný dizajn, inšpirovaný balijským remeslom.