VÍRUS NÁS NEZASTAVÍ

Ďakujeme všetkým našim klientom, ktorí nás v dobe pandémie koronavírusu podporili, či už presunutím termínu zájazdu na neskorší termín, prijatím poukazu na budúci zájazd alebo emailom s povzbudivými slovami po návrate zo zájazdov, ktoré sa uskutočnili pred vypuknutím pandémie.

Naše ďakovné video si môžete pozrieť TU.

Pokiaľ ste si v našej CK zakúpili zájazd, ktorý sa má konať v období do 30.6.2020, postupujeme nasledovne:


  • Faktúry na doplatky zájazdov posielame len v prípade, kedy je isté, že sa zájazd uskutoční. Štandardnú lehotu na doplatenie zájazdu 35 dní pred odletom a sankcie spojené s nezaplatením doplatku neuplatňujeme. Naši pracovníci vás budou minimálne 1 mesiac pred plánovaným odletom informovať o uskutočnení alebo zrušení zájazdu.

  • Zájazdy zrušené z dôvodu opatrení prijatých v dôsledku pandémie koronavírusu - na čiastky zaplatené za zájazd vydávame poukaz na budúci zájazd podľa §4 zákona č. 185/2020 Sb. o některých opatřeních ke zmírnění dopadů pandemie koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2 na odvětví cestovního ruchu. Poukaz je možné uplatniť do 31.8.2021. Pokiaľ klient poukaz neuplatní, prevedieme v septembri 2021 čiastku uvedenú na voucheri na klientov bankový účet.

Pokiaľ ste si v našej CK zakúpili zájazd, ktorý sa má konať v období od 1.7.2020 ďalej, žiadame vás o trpezlivosť, pretože zatiaľ nie je jasné, kedy sa naše destinácie úplne otvoria pre turistov. Budeme Vás kontaktovať minimálne mesiac pred plánovaným odletom.

Do naplnenia kapacít sprievodcovaných zájazdov v novembri 2020 až apríli 2021 prijímame rezervácie bez nutnosti uhradenia zálohy. Neváhajte, nové zážitky na vás už čakajú!

Sme vám naďalej k dispozícii na telefóne a emaili denne od 09:00h do 17:00h.

Tím Go2