Darčekový poukaz od CK Go2

Darujte svojim blízkym cestovateľský zážitok s CK Go2

Urobte radosť svojim blízkym a darujte poznávací alebo individuálny zájazd od CK Go2. Pripravili sme pre vás originálny vianočný certifikát.

 

  • vyberte si konkrétny zájazd alebo prispejte ľubovoľnoou čiastkou
  • poukazy sú v nominálnej hodnote 40€, 200€, 400€ alebo viac
  • možno využiť celoročne do 1 roku od doby vydania
  • zasielame elektronické aj vytlačené poukazy
  • možnosť vytvorenia originálneho motívu podľa vášho priania

Vianočné darčekové poukazy

Začínate premýšľať nad vianočným darčekom pre svojich blízkych? Darujte zájazd alebo na neho prispejte svojmu známemu. Pripravili sme pre vás originálny vianočný certifikát.

CK Go2 ponúka nielen poznávacie zájazdy s českým sprievodcom, ale aj zájazdy na vlastnú päsť, kde je itinerár vo vašej réžii. Nemusíte sa báť, že by si obdarovaný nevybral.

Výber z destinácií je široký a každým rokom pridávame nové zájazdy zamerané na poznávanie, relaxáciu, gastronómiu, kultúrne zážitky, šport, adrenalín a ďalšie.

 

Elektronické a tlačené poukazy

Elektronické poukážky vám zašleme emailom po obdržaní platby za zaslanú faktúru.

Tlačené poukazy zašleme po obdržaní platby na vašu adresu, prípadne sa dohodneme na osobnom prevzatí v kancelárii v Prahe alebo v Brne.

Pre obidve verzie darčekových poukazov platia rovnaké podmienky. Darovať môžete akúkoľvek nominálnu hodnotu alebo konkrétny poznávací či individuálny zájazd.

“Paní Lucie byla vstřícná, obětavá a splnila každé naše přání, plně se nám věnovala, řekla bych i nad rámec svých povinností.….”

Dobrý den, dovolená s vaší cestovkou a průvodkyní p. Lucií neměla chybu. Nejen že,nám vyšlo počasí, sešla se dobrá parta lidí, přibližně stejného věku, takže jsme si všichni rozuměli. Paní Lucie byla vstřícná, obětavá a splnila každé naše přání, plně se nám věnovala, řekla bych i nad rámec svých povinností. Moc se nám líbil rozvrh programu a uspořádání aktivit. Nejvíc nás zaujal pobyt v SAPĚ, pak Hanoj a centrální Vietnam a neplánovaný výlet na GOLDEN BRIGE.. Odvezli jsme si krásné vzpomínky a Vietnam předčil naše očekávání.
Ještě jednou děkujeme paní Lucii.
S pozdravem Franta a Marcela Plačkovi

Prečítajte si ďalšie recenzie klientov CK Go2.

Ako objednať darčekový poukaz?

Vianočné, narodeninové či iné darčekové poukazy pripravíme na mieru. Zažiadajte si o poukaz na: info@ckgo2.cz alebo na 222 317 874. Zadajte nám meno obdarovaného, vybraný zájazd alebo čiastku, ktorou chcete prispieť a prípadné venovanie.

Vo svojej objednávke uveďte, či si prajete elektronické prianie alebo vytlačený poukaz. Žiadosť o poukaz spracujeme a nasledujúci pracovný deň vám pošleme potvrdenie o prijatí. Elektronické aj tlačené poukazy budú odoslané po uhradení faktúry.

Podmienky:

  • poukážku je možné využiť do 1 roku od dátumu vydania
  • darčekový poukaz sa vzťahuje na poznávacie a individuálne zájazdy
  • hodnota na poukážke musí byť čerpaná v plnej hodnote a nie je možné ju zmeniť za peniaze, poukaz bude vystavený ako záloha na zájazd
  • uplatnenie poukážky je potrebné hlásiť pri zaslaní nezáväznej žiadosti